Latvija pārved mājās 2 bronzas medaļas!

Pirmajā sacensību dienā startēja arī mazākās kategorijas atlēts Andrejs Šilo svara kategorijā līdz 60kg. Andrejs šajās sacensībās ieņēma 5. vietu, kā arī 5. vietu visu Pasaules kausa posmu kopvērtējumā.
Arī otrā sacensību diena atnesa Latvijas izlasei neaizmirstamas emocijas, adrenalīnu un prieka asaras- vēl viena bronza. Augsto 3. vietu pārliecinoši izcīnīja RTU students Jānis Kalnenieks svara kategorijā līdz 105kg. Trīs zaudētas cīņas, septiņas uzvarētas 13 vīru konkurencē atnesa Jānim bronzu. Kā atzīst pats Jānis:” Tā kā šīs man bija pirmās šāda mēroga sacensības un otrās vispār šajā sporta veidā, nezināju, ko īsti sagaidīt, pieredzes trūkums lika šaubīties par saviem spēkiem. Pretinieki manā kategorijā izskatījās fiziski ļoti iespaidīgi, tas ieviesa vēl lielākas šaubas. Pirmajās sacensībās iegūt trešo vietu pret pieredzējušiem pretiniekiem ir neticama sajūta. Jūtu, ka varēju arī labāk nostartēt un cīnīties par sudrabu. Pat uz plaukstas norautā āda izšķirošajā cīņā pie neizšķirta 1:1 periniekam nepalīdzēja mani uzveikt. Sacensības notika augstā līmenī, labi organizētas, viss notika laicīgi, bez pārsteigumiem. Vienīgais trūkums- kvalitatīvāka iesildīšanās zona, kas ir ļoti svarīga katram sportistam.”
Neskatoties uz to, ka pārējiem komandas biedriem rezultāti nebija tik izcili- kādam iekrita neveiksmīga pretinieka izloze, kādam stress vai pieredzes trūkums ņēma virsroku, komandas kopējais sniegums vērtējams vairāk kā apmierinošs. Sieviešu konkurencē svara katogorijā -55kg Solvita Rukmane ieņēma 8. vietu, -65kg Sigita Dzene- 8. vietu, -85kg Juta Gargurne- 7. vietu. Vīru konkurencē svara kategorijā -80kg Arnis Rukmanis ieņēma 8. vietu, bet Mārtiņš Lielups 11. vietu, -105kg Jurijam Gucānam 13. vieta.
Šobrīd Latvijas izlase nedaudz atpūtīsies pēc labi padarītā darba un sāks gatavoties nākamā gada nacionālā mēroga sacensībām un Pasaules čempionātam masreslingā , kas notiks Jūnijā Jakutijā (Saha Republika).